Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Mistr Hilarion

 

 


Poselství pro týden 17.6. 2012 - 24.6. 2012

 

Milovaní,
ocitáte se v období poklidného očekávání přílivu vyšších energií, které brzy zaplaví Planetu. Buďte vnímaví a otevření těmto energiím a absorbujte jich co možná nejvíce. Nastavte si záměr přijímat je ladně a lehce, a potom to tak i bude. Nadále probíhá mnoho změn ve vašich fyzických tělech a také pokračuje aktivace vaší DNA.
Během následujících šesti měsíců se vám dostane mnoho odhalení a lepších propojení s vašimi vnitřními pravdami. Mnohé, co zůstávalo skryté, se vynoří na světlo dne, abyste o tom mohli přemýšlet a přijímat to.

Zůstávejte v propojení s podstatou vašeho vnitřního jádra a nechte ji, aby řídila váš směr. To vám usnadní udržet vědomí sebe samých a toho, co je důležité, abyste následovali pro nejvyšší a nejlepší výsledky ve všem, co se objevuje ve vašich každodenních životech. Při jednání s druhými se vždy snažte nacházet oblasti společných zájmů, reflektujte jim své Světlo a nechte také naopak působit jejich Světlo na sebe. Jste ve fázi, kdy se navzájem rozněcujete k rozvíjení vyšších vizí a snů. Je to vzrušující období pro všechny, přičemž každý hledá způsob, jak splynout se svými vyššími aspekty.

Toto se bude projevovat různými způsoby, neboť vy, ale i vaše výsledky budou úžasně rozmanité, vždyť každý z vás se vyjadřuje prostřednictvím svých Bytí, která jsou jedinečná svou vlastní podstatou. Vytvářejte týmy, které se mezi sebou navzájem povzbuzují, protože spoustou radosti a smíchu usnadníte pohyb vpřed každého z vás vstříc své pravdě a zaslouženému místu. Berte totiž na vědomí, že pohyb věků stále probíhá. Nechte odejít všechny zbývající strachy a pochybnosti, protože všechno, co vámi prochází, je slučování vašich vyšších aspektů. Dojde k dlouhodobému období, kdy budete cítit radost, ta z vás bude proudit zároveň s tím, jak budete opouštět to, co již minulo.

Zůstávejte každý den uzemněni v Zemi, neboť ona vás bude podporovat během vašich vnitřních proměn. Pijte hojnost čerstvé, čisté vody, která vám pomůže usnadnit posuny nových energií přicházejících skrze vás a zkuste co nejvíce času trávit venku. Procvičujte každý den hluboké dýchání, pomůže vám to při vstřebávání nové pránické energie do vašich buněk. Nechte vyjádřit vše, co přichází vašim prostřednictvím a pozorujte, co přijde dále. Obnovujete své schopnosti, možnosti a talenty, které dlouhou dobu ležely ladem.

Stále o vás pečujeme a kráčíme vám po boku, Milovaní. Nezapomínejte nás zvát k sobě, do vašich každodenních životů a pamatujte, že vše je v pořádku, vše je skvělé a děkujte za všechny ty nádherné zázraky, které k vám přicházejí.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odk


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony