Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 

Věštba z  tarotu  na  20 – 26.6.  20 12

Buďte otevření a nebojte se přiblížit jiným lidem. Váš hodnotový systém je již pevný a duchovní cesta vede správným směrem. Nevyčkávejte, ale s radostí skládejte své každodenní mistrovské zkoušky. Pohyb vpřed Vám přinese radost.

 Zaujměte správný postoj a naleznete úrodnou půdu, na níž je možný nový růst.

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue )Tohle je Tvůj životní úkol.

Archanděli Michaeli, ty znáš podrobnosti mého Božího poslání a já Tě prosím, abys mi pomohl být v souladu s mým cílem. Prosím, ukaž mi jasně, co mám dělat, abych podnikl/a ty nejlepší kroky k plné manifestaci své nádherné a smysluplné práce.

Rada od Mileny

Pokud se cítíte zraňováni při vyjadřování svého přesvědčení nebo jej z obavy před reakcí jiných nedáváte najevo, zaměřte svou pozornost na svůj krk v oblasti Adamova jablka, představte si světlo, jak jej prozařuje a afirmujte –Dopřeji si dnes krásný a láskyplný den a ať každý , s kým se dnes potkám,  má užitek s komunikace se mnou .Též si můžete pomoci  tyrkysovou barvou(směs modré a zelené)  v oblečení.Tato barva Vám pomůže vytvoří soulad mezi Vámi a Vašimi posluchači.Je  vysoce ochranná. Můžete si při oblékání afirmovat-Vyjadřuji jasně a přesvědčivě co myslím a  cítím.

19.6 a 20.6..2012 v lásce a s pomocí Boží                                                    Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------  26.6. 2012                       

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony