Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 

Věštba z  tarotu  na  12– 19.6.  20 12

Využijte dobrých zpráv kolem sebe a ubraňte se roztěkanosti a chaosu. Přijměte svoji možnost volby a zároveň lekci, kterou v těchto dnech prožijete. Pokud pochopíte, již nic nebude tak, jak bylo dřív. Nastavte tvář, ať pocítíte svěží vánek na cestě, kterou se vydáváte a začněte konat.

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue )Sebeúcta

Milý Bože a andělé, děkuji vám, že mi pomáháte vidět sebe sama tak, jak mě vidíte vy očima lásky. Děkuji Vám, že mě ctíte a respektujete- prosím pomozte mi, abych totéž dokázal/a vůči sobě, a dodejte mi odvahu postavit se za sebe sama. Prosím o ochranu ve všech svých vztazích, abych byl/a obklopena milujícími a láskyplnými lidmi.

Rada od Mileny

Tak často obhajujeme své bližní a přátele a dáváme jim rady od srdce. Protože nejlehčí je radit druhým a nejtěžší poradit sobě. Udělejte si dnes čas pro sebe a zkuste se podívat do zrcadla, poslat lásku tomu člověku, co se na Vás dívá, obhajte ho a postavte se za něj s veškerou rozhodností tak, jak byste hájili svého nejlepšího přítele. Poraďte mu se vší vaší láskou a moudrostí, jak dál. Rady a vhledy si zapište, abyste se k nim mohli kdykoli vracet a začněte beze strachu jednat.

12.6..2012 v lásce a s pomocí Boží                                                    Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------  19.6. 2012                       

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony