Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Mistr Hilarion

 

 

 

Poselství pro týden 3.6. 2012 - 10.6. 2012

 

Milovaní,
v současné době je důležité, abyste i nadále, den co den, zůstávali uzemněni a věnovali trochu času, kdy jste sami, péči svému propojení se svým Vyšším Já. Také je velmi důležité udržovat každou myšlenku soustředěnou na to, co chcete, aby se stalo ve vašem osobním světě a na vaší Planetě. Tímto způsobem vám Vesmír vrací to, co sami tvoříte a Vesmír vám naprosto nestranně předává vše, co je v souladu s vašimi dominantními myšlenkami. Srovnejte si své mysli, Drazí, neboť vy jste mocní Tvůrci a vy stvoříte to, čím se zabýváte.

Zkuste maximum svého volného času věnovat Boží oslavě, věnujte jí veškeré své úsilí, aby byly Božské vaše myšlenky, abyste pro Boha dýchali a žili, a abyste na této Zemi jednali jako Bůh. Zatím kráčíte osamělou Cestou se svou vizí lepšího Světa a způsobu života, ale každý den se na této Planetě probouzí více a více Duší, které si uvědomují, že život na této Zemi obnáší mnohem více, než o čem kdy snili. Tento život, který žijete, jste si dobrovolně zvolili, abyste se připravili na významnou dobu, která se právě odehrává. Vybrousili jste své vnitřní Bytí do diamantového jasu a průzračnosti a ačkoli stále pracujete na čištění nižších aspektů svého nitra, které uvnitř vás stále přetrvávají, nevracíte se zpět, děláte pokroky a posunujete se vpřed.

Snažte se zůstat naladěni na své srdce a nadále si z něj vytvářejte svůj primární řídící systém. Mějte k sobě úctu zato, že máte tu neskutečnou kuráž opustit staré přežité systémy a názory a trvat na vyšších perspektivách. Máte zkušenosti a možnost být obyvateli více než jedné reality a v této době všichni fungujete na všech deseti dimenzích. Mnozí cítíte bolest na různých částech svých fyzických těl, ty jsou pouze dočasné a pomíjivé. Všechny dlouhodobé nemoci, které se v poslední době zlepšily, se mohou vrátit ve své dřívější intenzitě a jakmile se to stane, naslouchejte svému srdci a hledejte tam své vedení.

Pokud se cítíte skleslí a unavení ze všeho toho čištění a vymaňování se, které jste zažívali, najděte si nějakou náhražku za své každodenní disciplíny například ve formě vysokofrekvenční, harmonické hudby, která vás udrží na vysoké energetické úrovni během vašeho snažení v čistících procesech. Každá špetka šmíru musí být vyplavena z vašeho nitra a vašich fyzických těl, což je průběžná aktivita, která se děje jako příliv a odliv v cyklech měsíce a v plamenech slunce. Přijměte bez odporu vše toto a vše, co se děje, aniž byste se nechali chytit do jakýchkoli dramatických scénářů.

Změňte ty své příběhy, kvůli nimž jste zůstávali uvízlí, tím, že jednoho dne přepíšete scénář svých zkušeností. Soustřeďte se na to, abyste svou mysl udržovali tichou a čistou. Víme, že je to těžký úkol, když se toho kolem vás děje tolik, co vás odvádí od vašeho záměru zůstat soustředění a silní. Cesta před vámi se skutečně čistí a stabilně se vám dostává spousta nepozorované pomoci od vaší Rodiny Světla. Věřte, že jste na správném místě v božském načasování a vězte, že vše je v pořádku a vše je skvělé.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními o


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony