Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Mistr Hilarion

 

 


 

Poselství pro týden 27.5. 2012 - 2.6. 2012

 

Milovaní,
je čas hlubokého vnitřního rozjímání a rozlišování toho, co ještě stále zůstává uvnitř vás, aniž by to nadále sloužilo Cestě, kterou jste si zvolili. Tato doba vyžaduje naprostou upřímnost k sobě samým a schopnost rozhodnout se osvobodit v sobě to, co dosud nebylo vyřešeno. Často se stává, že z pohledu jistého člověka musí dojít ke změně a vše se projasní až ve chvíli, kdy se tento člověk vzdá své potřeby dozvědět se definitivní odpověď a to, co bylo a je, prostě ve své aktuální situaci přijme.

Cesta před vámi se stále zužuje, pokud jde o to, co je třeba udělat, a naopak vám rozšiřuje obzory, co se týče vašich možností. Mnozí z vás řešili problémy ve svých osobních vztazích s hlubokou touhou po lepším propojení s Bohem, což ve vás vytvořilo vnitřní konflikt – protože když máte obětovat vše, co je vám drahé, kvůli svému vnitřnímu propojení s Bohem, je to ten nejtěžší krok. My tvrdíme, že mučednická doba je pryč. Není vždy potřeba dělat ve svém životě drastické změny, jen abyste postoupili na své Cestě Vzestupu.

Pokud by se takový člověk podíval na své potíže s větším odstupem a pocitem hluboké Lásky, mohla by se otevřít možnost získat obojí. Některé Duše nemají dáno stát v předních liniích, ale žít něžně v harmonii a radosti s tím, koho milují. Čas obětí, tak, jak to bylo vyžadováno ve starých dobách, již není nutný; vše, co je potřeba, je na srdci založená touha po hlubší komunikaci se svým vnitřním Bohem a po hlubší komunikaci s bytostmi, které vám jsou oporou ve vašich každodenních životech. Je důležité najít a udržet rovnováhu mezi těmito touhami.

Bůh se vyjadřuje vaším prostřednictvím v každém momentu a každém aspektu vašeho života. Je to Bůh, kdo mluví vaším prostřednictvím a pokud si toto uvědomíte a plně to přenesete do svého vědomí, může to přinést ty nejlepší výsledky pro vás a vaše Milované díky Milosti Boží lásky. Toto se po vás nyní žádá, setkávejte se v lásce, míru a harmonii, vyjadřujte své vnitřní vyšší kvality a svým příkladem inspirujte ostatní, aby dělali to samé. Dobře žitý život je život Mistrovský.

Najděte v sobě vášeň, soustřeďte se na to a všechno ostatní by do sebe mělo zapadnout v Božském řádu. Pokud vás to naplňuje radostí a entusiasmem, pak to tak dělejte a ty dobré pocity, které se díky tomu uvnitř vás zrodí následujíce touhu vašeho srdce, budou každý den žehnat vám i vašim blízkým. Láska je ta největší síla ve všech Vesmírech a pokud je tato síla použita, může dělat, a také dělá, zázraky. Milujte se stejně, jako vás miluje Bůh, a vše bude v pořádku. Vaše vnější ego se vás bude snažit odradit od věnování se svým vyšším aspektům, protože chránit vás před tím byla právě jeho role, ale v této nové době musí být ego milováno jako vaše součást a musí být integrováno se všemi vašimi aspekty. Aby mohlo být vaše lidské ego plně integrováno s vašimi vyššími aspekty, potřebuje také vaši lásku a soucit.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony