Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Mistr Hilarion

 

Poselství pro týden 20.5. 2012 - 27.5. 2012

 

Poselství pro týden 20.5. 2012 - 27.5. 2012


 

 

Milovaní,
právě nyní je ze všeho nejdůležitější zůstat uzemněn v Zemském jádru. Vy všichni jste zde, abyste vnesli své vyšší aspekty do svých fyzických těl, a proto je důležité mít pevné základy, na kterých můžete stavět. To, po čem pátráte, není ve vnějším Světě, ale uvnitř vás. Každý den se několikrát zastavte a vnímejte, jak vaše srdce pulsuje v rytmu se Zemí, neboť to vás spojí a naladí se Zemi, zároveň s vaším vibračním růstem. Při svých každodenních činnostech věřte svému vnitřnímu vedení a když se objeví vnitřní pobídky, tak je následujte.

Na Kosmické úrovni probíhá mnoho významných událostí a ti, kdo následují své vnitřní vedení, vědí, že tato doba, ve které žijí, není obyčejná. Vyžaduje nezlomnost, kuráž, víru a odhodlání jít dál svou cestou, ačkoli se zdá, že vše kolem vás zůstává stejné. Je těžké pochopit význam širší perspektivy, a tak vám radíme, že nejlepší metodou jsou každodenní vhledy do sebe sama a záměrné propojování se se svým Vyšším Já a žádost o vedení. Tím, že si z tohoto záměru uděláte vědomý zvyk, bude do vašeho života proudit mnoho dobrého.

V Zemi probíhají další posuny a změny, což se projevuje formou pohybů zemského povrchu. Toto bude pokračovat, neboť Země se přizpůsobuje transformaci do vyšších dimenzí. Ve chvílích, kdy se to bude dít, vnímejte Lásku, bezpodmínečnou Lásku k Zemi a všem Jejím obyvatelům, představujte si silné Světlo proudící z Jejího krystalického diamantového jádra ven, do Jejích krystalických mřížek a ven do Vesmíru. Udržujte svá srdce stále naladěna na širší obraz Božského Plánu a zůstávejte v klidu a soustředěni. Když zůstanete koncentrovaní, umožníte těm kolem vás zůstat v klidu a míru, což je ta největší pomoc.

Je čas umožnit další otevírání svých srdečních čaker a začít to dělat vědomě. Z vašeho energetického portálu uvnitř vás přichází, že je vaše osobní Cesta aktivovaná a začíná vám být zřetelná. To je důležité, neboť mnozí z vás jste situováni v oblastech, kde ještě neproběhlo Probouzení Lidstva, což vyžaduje prvotřídní víru a vytrvalost v pokračování na své duchovní cestě, která se zdá být osamělá a nepochopená. Vyžaduje to Lásku nejvyššího druhu, abyste pokračovali v tomto směru, žádné zaváhání, všichni máte velkou hojnost tohoto druhu Lásky.

V těchto dnech přechodu Země do jiné reality vyzařujte své vnitřní Světlo, kterým jste, neboť to velmi pomáhá lidem kolem vás. Oni to asi neuvidí, ale cítí to úžasným způsobem. Díky tomu, že v sobě hlouběji ukotvujete své Vyšší Já a JÁ JSEM Přítomnost, umožňujte tím všem kolem vás udělat to samé, a to mnohem lehčím a ladnějším způsobem. Zařte, Drazí, protože jak byste mohli být něčím jiným, než čím skutečně jste?

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony