Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 

Mistr Hilarion

 

 


Poselství pro týden 13.5. 2012 - 20.5. 2012

Milovaní,

tato doba od vás žádá, abyste si dovolili prostě BÝT místo, abyste něco dělali. Je to období vnitřního rozjímání a ladění. Ve vašem nitru probíhá mnoho změn a pokračuje transformace vašich fyzických těl. Nezapomínejte pít hodně čisté vody a pobývat v přírodě tak často, jak jen to jde. Vaše propojení se Zemí je právě teď velmi důležité a pomůže vám projít si svými změnami.

Mnozí lidé očekávají okamžitou změnu, ale my vám říkáme, že proces změny se děje průběžně, aby ve vašem lidském operačním systému nedošlo k naprostému vyčerpání.  Uctívejte svůj tělesný chrám a dělejte vše nutné, co je vám ukazováno. Naše Autorka (autorka tohoto chanellingu - pozn. překl.) opět tráví mnohem více času venku a soustředí se na celkové ozdravění svého fyzického těla. Naslouchá vnitřnímu nabádání a následuje toto své vedení. Naše vzkazy budou přicházet sporadicky, jak se bude přizpůsobovat narůstajícím slunečním erupcím, neboť je v této době narušena její schopnost přijímání.

Dochází k postupnému pokroku v růstu vibrační úrovně Země a všeho kolem Ní. Ti, kdo zvýšili své energetické úrovně, jsou nyní schopni stahovat a obsáhnout do svých buněk více světla, než kdykoli dříve. To aktivuje další vlákna DNA, a tak můžete v následujících dnech cítit křehkost a bolest v oblasti páteře. Tím, že absorbujete a shromažďujete v sobě více Světla, zvětšuje se nadále rozsah záření vašeho fyzického Světla, více, než si dokážete představit ve své nejbujnější fantazii. Odpočívejte, když můžete, jak nejčastěji to jde, neboť vaše těla jsou v téměř neustálém stavu proudění.

Uvědomte si prosím, že vaše těla jsou potoky energie, která proudí vaším centrálním sloupcem, vašimi chodidly a vrcholkem hlavy v nekonečném kruhu Světla kolem vás a vy, kdo vytrváváte ve svých každodenních disciplínách a každodenním sebeuvědomováním si sebe sama jako Světla, kterým jste, se ve skutečnosti stáváte tímto Světlem ve stále rostoucí síle. Proto je nezbytné více odpočívat, aby vše plynulo v harmonii a čistotě. Během tohoto procesu se vám dostane nových odhalení a mnohé vám začne být jasnější. Naleznete v sobě hlubší pochopení pro události, které se odehrály ve vašich životech.

Udělejte si každý den čas na propojení se s vašimi Vyššími Já a Velkým JÁ JSEM Přítomnost, to vám pomůže přiblížit se více těmto aspektům, aby se do vašeho probouzejícího se vědomí vlila větší akcelerace a rozpomenutí. Jsme stále s vámi, Drazí, musíte ale volat naše jména, nebo požádat své Bohem povolané Průvodce, aby byli s vámi kdykoli potřebujete, a my budeme s vámi. Buďte ve svých požadavcích přesní, aby se vaše potřeby setkaly s nejlepším výsledkem. Při tvoření dochází ke spolupráci, vy jste ti, kdo tvoří svou realitu a my můžeme pomoci urychlit proces harmoničtějším způsobem. Milujte a ctěte se, i sebe navzájem, nechť kvete krása vašeho srdce a rozvíjí se do té největší Lásky.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony