Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 

Mistr Hilarion

 


 

Poselství pro týden 29.4. 2012 - 6.5. 2012

 

Milovaní,

z našeho pohledu shora vidíme, že transformace probíhá ve stále větším množství srdcí Lidí, než kdykoli dříve. Tím, jak se další lidé probouzejí a transformují uvnitř sebe, obrovsky roste energie, která tímto způsobem vzniká a vytváří čím dál větší  pole kolem zemské atmosféry, která na oplátku probouzí a transformuje další srdce. Buďte si vědomi, Drazí, velké moci a síly, kterou držíte v rukou a používáte ji ve svých každodenních životech. „JÁ JSEM přítomnost zde a nyní.“ Tato slova často opakujte, abyste se propojili se svými vyššími aspekty, které se vám nyní začínají přibližovat.

 

Nyní, během vašeho běžného života na Zemi, u vás začíná docházet k mnohem vědomější vnitřní konverzaci s vaším Vyšším Já a dostává se vám pomoci ze všech stran. Buďte otevření a přístupní přílivu slov a myšlenek, které k vám přicházejí. Sledujte myšlenky a zaznamenávejte ty, které mají pozitivní vliv na vaše blaho, a naopak i ty, které ve vás vyvolávají protichůdné síly a přinášejí vám jen nepokoj a úzkost. Ty musíte ještě změnit a přetvořit je na  ty pečující a milé. Vězte, že v tuto chvíli si každý na této Planetě prochází stejnou zkušeností a každý čelí svým vnitřním stínům.

 

V této souvislosti se všechny iluze a lži, které si každý člověk namlouval, ukazují ve své skutečné podobě. Tím pádem dochází ke změnám k lepšímu. Pokud jste upřímní ve svém hledání postupu do vyšších říší vědomí, budete na tyto problémy pohlížet jako na úžasné odkrývání svého nitra vstříc hlubším aspektům pohánějícím vás a občas vás i katapultujícím do vyšší dimenzionální reality, kde vše, co manifestujete, má vyšší řád. Proto jste všichni čistili a transformovali, aby byla vaše cesta vpřed plná lehkosti a ladnosti.

 

Zbývá jen jedna cesta, cesta vpřed. V každé Duši již došlo k rozhodnutí a nyní ti, kteří vykročili na připravenou Cestu, začínají nacházet svou vlastní. Když se sjednotíte se svou pravou silou a budete přijímat více a více ze svého pravého já, začnou být  všechny změny, ke kterým u vás došlo, mnohem zřetelnější pro lidi v okruhu vaší působnosti a ti vás najednou uvidí a uslyší úplně jinak a nově. Vaše Světlo nyní prozařuje vaše fyzická těla a proniká do každé buňky. Lidé kolem vás si budou myslet, že máte tajný přístup k Elixíru Mládí, a ona je to vlastně pravda.

 

Tento proces pokračuje a vy se stáváte žijícími následováníhodnými příklady pro ostatní. Začne být jasné, že víte, o čem mluvíte, protože důkaz toho bude zářit přímo před nimi. Nyní je velmi důležité, aby každá myšlenka, každé slovo a čin pramenily z vaší nejvyšší jednoty. Člověk, který stojí vpředu, musí být ochotný dělat to, co říká, pak bude jasné, že jste jím Vy sami. Vaše pozice Velvyslance Světla začíná být zřejmá a my se z toho velmi radujeme!

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony