Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

.

Věštba z  tarotu  na  24.4. – 30.4.2012

Je čas poznávat zjevné i skryté, obojí tvář světa. Ten kdo klouže po povrchu se nedostane k podstatě, stejně jako ten co touží pouze po nadpřirozeném světě. Ještě nepřišel čas oslav. Je čas probuzení. Přitakejte životu svou odvahou a aktivitou. Setkáme se s vlastními pudy a skrytou divokostí. Naslouchejte svému srdci a vnitřnímu hlasu. Tak překonáte všechna záludná nebezpečí, protože zůstanete věrni svému srdci a rozeznáte co je skryté pod lákavým povrchem. Je čas činů.

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue )Požádejte Archanděla Michaela o pomoc s danou situací.

Archanděl Michaeli, děkuji Ti za pomoc s (popište situaci). Prosím pomoz mi, aby má mysl byla vždy naplněna klidem a mírem.

 Rada od Mileny

Pokud se příliš upínáme a trápíme s nějakou situací, bráníme se pomoci, kterou máme vždy k dispozici. Poproste a požádejte o pomoc, odevzdejte své obavy a strachy Bohu, andělům či Vesmíru, dle Vaší víry a přesvědčeni. Můžete vše imaginárně zabalit do balíčku a vyhodit nahoru. Zhluboka dýchejte a soustřeďte se plně na prožívání přítomného okamžiku. Udělejte si radost hned teď. Vaše vibrace se změní, budete schopni vnímat svůj vnitřní hlas i znamení ve vnějším světě, která mohou přicházet kromě jiného i ústy jiných lidí. Řešení doslova spadne z nebe.

 

  24. a  25.4.2012 v lásce a s pomocí Boží                                                    Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------  1.5.. 2012                        

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být  dále šířen a  kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení..


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony