Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z  tarotu  na  18 – 23.4.2012

Pochyby, které nás uvrhly do stagnace, brzy skončí. Neuzdraví se žádným zázrakem, ale skvělou zprávou, která nám dá šanci nového začátku a dobrého finančního zabezpečení. Zastavte se na chvíli a ujasněte si přesně  co chcete.  Pak jednejte jasně a rázně a zůstaňte věrni sami sobě.

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue ) Tvůj domov chrání andělé.

Archanděl Michaeli, děkuji Ti za to, že dohlížíš na můj dům a jeho obyvatele. Prosím postav anděly strážné do každého okna a dveří a zajisti tak jeho bezpečnost. Děkuji Ti za pomoc ve finančních záležitostech, díky níž mohu bez problémů zaplatit nájem, daně nebo hypotéku.

 Rada od Mileny

Je lépe uvědomovat si každý den hojnost v níž  žijeme, než bědovat nad tím, co nám schází. Někdy musíme přijít o všechno, abychom se začali od srdce radovat z věcí a situací, kterým jsme v dobách hojnosti nevěnovali pozornost. Proto každý  den ráno zkuste poděkovat za to, co v životě máte a naladit se tak na pocity radosti a vděku. Věřte, že celý den budete prožívat s radostí a pocity beznaděje zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.

17.4.2012 v lásce a s pomocí Boží                                                    Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------  24.4. 2012                       

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být  dále šířen a  kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení..


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony