Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství AA Michaela

 pro měsíc duben 2012

 

Drazí, přináším vám poselství na měsíc duben. Jak už jste si zvykli, stále se něco děje. Od počátku roku je to více patrné a také dění dostává mnohem rychlejší spád. V březnu jste také procházeli zlomovým obdobím vašeho života. Mnozí z vás přijali nové impulzy a nasměrování a to je správné. Nelpěte na ničem. Ani na vztazích, ani na tom, co vlastníte, ani na místech, která máte rádi. Dopřejte energiím volný průběh a pohyb. Jakmile byste cokoliv chtěli blokovat, nastane zhoršení celé situace. Její průběh bude náročnější pro všechny zúčastněné. Změnám se nevyhnete, protože vy sami se uvnitř měníte. Každý den, každou hodinu, každou minutu... Přijměte tedy tyto změny vně i uvnitř vás tak, jak přichází a budete se cítit volně a spokojeně.

 

Duben je měsíc SETKÁNÍ A SETKÁVÁNÍ. Použil bych příměr – měsíc setkávání všeho druhu. Půjde velmi často o setkání překvapivá. Řeknete si: „Tak to by mě ani ve snu nenapadlo…“ Setkání a setkávání přímo ovlivní vaše životy a to v některých případech zásadně. Mějte na paměti, že srdce vám odpoví na otázky, které díky setkávání vyvstanou. A stejně tak Láska ve vašem srdci vás při těchto setkáních povede. Řekne vám, čemu věřit a co odsunout, s čím nesouzníte. Láska je klíč – jak už bylo mnohokrát řečeno a napsáno.

 

Někteří ve svých setkáních půjdou mnohem dál, než zdánlivě sahá lidská mysl a její představy. Mnozí se setkají se svou duší, se svým Já… Jiní, kteří jsou připravení, se setkají s námi, se Světlenými bytostmi. Další prožijí nádherná setkání třetího druhu. Nic není nemožné, milovaní. Láska otvírá dveře dokořán. Láska vám umožní vidět dosud neviditelné. Láská vám září na cestu ke všemu a všem. Láska je ve vás a vy buďte LÁSKOU.

 

Měsíc duben také poskytne příležitosti dokončit, co bylo započato v předchozích měsících. Přijde jakési doznívání změn a zlomových situací. Dotažení započatých projektů a životních rozhodnutí. Nebraňte se. Volně splývejte s „proudem“. Tak zvládnete tyto náročné dny a týdny v poklidu a zachováte si dobrou náladu. Stále jsme s vámi a stále vám nabízíme svou pomoc. Nejste sami. Někteří si stále myslíte, že všechno musíte vyřešit sami. Ale v důsledku svou snahou bráníte plynulému a rychlému vyřešení vaší situace. Uvolněte se, zvolna dýchejte a zachovejte klid. Pak k vám může přicházet Božská inspirace a nápady. Vše půjde snadno a lehce. Věřte mi, drazí. Není se čeho obávat. S Láskou v srdci jste v bezpečí a ve stálém spojení se Stvořitelem, s Univerzem, s bytostmi vyšších dimenzí….

 

 

S Láskou a Božím požehnáním

AA Michael

 

 

Pro www.cestakmedusi.cz  přijala poselství Majka Riama Rob. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 

.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony