Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 ŠKOLA TAROTU

RelaxMilena

 

 

Tarot jako jedna z nejpřesnějších komunikací mezi Nebem a Zemí, provází lidstvo již od dob Egypta a patřil k tajným uměním egyptských kněží. Jeho počátky jsou zahaleny rouškou tajemna a mysterii. Je považován za dar od Boha, aby nán pomohl snadněji se orientovat v našich životech. A říká se, že 22 karet Velké Arkány souvisí s 22 písmeny kabaly. Porozumění tomuto systému komunikace Vám umožní pochopení a souznění s událostmi ve vašem životě i životě Vašich blízkých. Dar věštění nám byl dán, abychom mohli svoji budoucnost utvářet, ne ji pouze předvídat.

Projdeme karty Velké i Malé Arkány a poznáme logiku a propojení jednotlivých karet, naučíme se základní pravidla výkladu a jednoduchá pravidla výkladové hygieny. Zvu Vás do přátelského světa Boží komunikace. Pokud propojíte rozum a logiku se svojí intuicí, poznáte, že vykládat karty je zcela přirozenou schopností. Budete moci začít číst z karet pro sebe i své známé, případně získáte větší sebejistotu, pokud již karty vykládáte a poučíte se jak se chovat a zacházet s  energii, se kterou pracujete, a která Vás ovlivňuje.

V ceně semináře jsou pomůcky k výkladu - jednoduché tabulky, které vám umožní logickou orientaci v tarotovém systému. Při každém kurzu je v ceně krátký výklad od lektorky.

Seminář je složen za 3 po sobě jdoucích kurzu-  Velká Arkána, Malá  Arkána,Umění výkladu karet. Absolventi celého semináře  obdrží  Certifikát.

Karty vlastní sadu  Rider Waite Tarot – základní tarot  si  vezměte sebou (tento tarot obsahuje  obrázky  archetypů -v současnosti je výběr z mnoha sad,všechny se však odvíjí od tohoto základu .

 Učit a provázet Školou tarotu vás bude

 Milena Rhea Sedláčková

Přihlášení na tel.777 32 88 58

 

 

 

www.relaxmilena.cz

 

 

 

 

.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony