Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Andělský seminář

 

Nádherný a silně prožitkový celodenní seminář, otvírající cestu do světa andělů a duchovních průvodců. Andělé, duchovní průvodci, poslové Světla – to vše jsou pojmenování ochranných energii jemnohmotného světa, které jsou kolem nás. Každý patrně zažil vnuknutí, vedení, znamení, které mu pomohlo na další cestě nebo mu ohlásilo událost, důležitou v jeho životě. Na semináři se setkáte se svoji  vlastní spiritualitou a budete schopni stále více se domlouvat se svými anděly a duchovními průvodci, poznávat jejich znamení a rady a zároveň porozumět vlastní cestě  Jak lze komunikovat s někým, kdo není viditelný našima očima? Jak lze komunikovat s někým, koho neslyšíme našima ušima? Naučíme se, že andělská znamení jsou jasná a velmi srozumitelná. Seminář je prožitkový a léčebný.

Povíme si něco o čakrách, prožijeme čistění energetických center. Poznáme, jak s námi andělé komunikuji a prohloubíme vlastní schopnosti slyšet anděly a poznávat jejich zprávy a znamení. Projdeme očistnou meditaci lásky a léčivou meditaci s archandělem Michaelem a archandělem Rafaelem, spojíte se svým andělem strážným. Naučíme se, jak odevzdat andělům svá přání, bolesti a strachy a zachovávat si s pomocí andělů mír a lásku v srdci.

Budeme procvičovat Vaše jasnovidné, jasnoslyšné, jasnovědné i jasnocitné  schopnosti při čtení z aury.

(tyto dary již máte a pouze stačí odstranit strach z jejich používání a procvičit spojení s Vaší vnitřní moudrostí)

Seminář je vhodný pro začátečníky i pokročilé -tedy ať již s anděly komunikujete nebo se o to teprve pokoušíte. Je koncipován jako komorní, tedy s počtem účastníků v jednociferných číslech.Silné energetické propojení na semináři Vám otevře a pročistí Vaše komunikační kanály a Vy budete moci lépe a častěji  zvát anděly do svých životů na pomoc s každodenními starostmi.

Seminář vede      Milena Rhea Sedláčková,

Certifikovaný praktik andělského léčení 2 stupně

mezinárodní certifikace – Charles Virtue a TinaMarie Daly

  

 

 

 

Termíny konání seminářů najdete zde


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony