Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Zde napište text článku.

Poselství AA Michaela pro měsíc leden 2012

 

Milovaní, leden je měsícem nových zážitků, příležitostí a radosti. Bez obav do něj vstupte a objevujte své lepší stránky. Jste dětmi na nové cestě tak zkoumejte nové možnosti, zkoušejte, jak se cítíte, když milujete a pomáháte druhým a nalézejte nová řešení pro záležitosti, které vás dlouho trápí. Tato řešení jsou tu stále. Vy jste je však, přes svoje strachy a smutky, neviděli.

Leden je čas nových příležitostí. Mnozí z vás konečně získají takovou práci, po které touží. Jiní dostanou nabídku na úžasné bydlení a další potkají spřízněnou duši, která naplní jejich dny láskou a radostí. Příležitosti, příležitosti, příležitosti…. Nenechte si uniknout ani jedinou, protože samo nebe vám je „posílá“. Zasloužíte si vše, co k vám přichází, drazí. Přijímejte s Láskou. Jak jste zaseli, tak sklízíte. Vy sami tvoříte svůj život.

Vy sami vytváříte každý budoucí přítomný okamžik. Uvědomte si to znovu, Tady a Teď a o to naléhavěji. Každý sám za sebe tímto uvědoměním přebíráte odpovědnost za svoje činy, skutky, slova, přání…. Není to nic, čeho byste se měli obávat. Je to prosté. Otevřete svá srdce Lásce. Jak jsem již mnohokrát řekl, Láska je klíč ke klidnému a radostnému životu. Kdo miluje, je mu cizí přát si válku, strádání, nemoci nebo nedostatek pro svého bližního.  Naopak, objímá ho svými slovy a city, přeje mu vše dobré. To je Láska, tak se žije v Lásce…

Milovaní, jste unavení a mnozí máte pocit, že váš duchovní vývoj, kterým jste dosud prošli, vás vyčerpal natolik, že dál neuděláte už ani krok. Vězte, že to vidíme. Jsme na vás hrdí a obdivujeme vás za vaši sílu a vytrvalost, kterou jste mnohokrát projevili. Mnozí jste v cíli, mnozí jste opravdu blízko cíle a jiní se k cíli blížíte. Všichni jste ale milováni a všem vám nabízíme svou pomoc a podporu. Jen nás požádejte. Stále to platí – žádejte, žádejte, žádejte. Je nám ctí a cítíme radost, když nás zavoláte a můžeme vám podat pomocnou ruku. Podáváme ji včetně veškeré Lásky, kterou máme a které jsme součástí. Stále jsme s vámi, drazí, a čekáme na vaše žádosti a prosby.

Ještě se zmíním o důležitosti odpočinku. Nové zážitky, příležitosti a vjemy mohou způsobit, že budete stále v pohybu. Nezapomeňte však na odpočinek. Pravidelně choďte do přírody. Tady budete nacházet a silněji cítit volnost, klid, inspiraci a sounáležitost se vším kolem vás. Příroda má úžasnou moc. Je to otevřená náruč Matky Země, která vás láskyplně vítá. Vracejte se sem tedy tak často, jak to jen jde a užívejte si její mateřské objetí s dětskou radostí a čistotou.

Leden tedy naznačuje mnoho nového. Je zároveň plný nových energií, které vás vytrhnou ze zimní letargie. Nechte se vést a vše se bude samo skládat tak, jak má. Pro někoho bude leden rychlý čardáš, pro jiného bude tempo pozvolné a mírné. Každému tak, jak sám vnímá „čas“. Brzy si uvědomíte, že toto vnímání času není důležité. Čas se pomalu začne stávat nudná veličina, která nedokáže vyjádřit „plynutí“ vašeho přítomného okamžiku. Mnozí se v čase ztrácíte už nyní. Je to přirozený vývoj a součást Vzestupu vědomí.

Ať jste na své cestě kdekoliv, mějte srdce otevřené Lásce. Vpusťte ji k sobě a váš život rozkvete jako jarní louka. Dávejte Lásku sobě i druhým. Je to nejúčinnější „lék“ na všechny lidské neduhy….

 

S Láskou a požehnáním AA Michael

 

Pro www.cestakmedusi.cz  přijala poselství Majka Riama Rob. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony