Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z  tarotu na   7. – 13 .12.2011

Sdílejte a podporujte sebe i ostatní, ještě není čas završení, vydejte se na cestu za svým snem a vybudujte nebe na zemi pro sebe i pro ostatní. Učíme se, jak zmaterializovat své sny. Kola osudu se točí a nastává čas zkoušek.

Karty A . A.Michaela( Doreen Virtue )

 Věčná láska

Andělé lásky stojí při Vás a bdí nad Vámi i Vašimi partnery a vedou Vás tak, aby se k sobě dostali ve správný čas na správném místě ti, kteří jsou si osudem předurčeni a znovu poznali sílu partnerské lásky. Nechte se vést a vězte, že někdy něco musí skončit,(ať už se jedná o nefungující vztahy,situace či návyky), aby mohlo nové přijít.

Rada od Mileny

Otevřete svoje srdce lásce.Afirmujte Je bezpečné a přirozené milovat, je bezpečné a přirozené být milován. Pokud ucítíte strach nebo pochyby při vyslovené afirmace, opakujte ji tak dlouho, dokud strach a pochyby nezmizí (máte k dispozici neomezené množství času).

7.12. 2011  v lásce a s pomocí Boží                                                      Milena¨

 Další  výklad  bude zveřejněn    14.12 .2011 Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a  kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení..


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony