Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 

 MISTR HILARION

Poselství pro týden 30.10. - 6.11. 2011

Milovaní,

v této době ve vás probíhá mnoho změn. Vaše buňky se mění, aby byla usnadněna transformace vašeho těla do fyzického těla s nižší hustotou. Bude to dlouhodobý proces, který bude trvat jistě do roku 2012 a dokonce i déle. Vše záleží na pokroku a připravenosti každého jednotlivě, podle toho, jak daleko je na své duchovní cestě na Zemi. Někteří budete transformování pěkně rychle a budete Vzorem pro ty, kdo se do tohoto procesu dostali později.

Cílem každého z vás je transformace vašeho fyzického bytí na všech jeho úrovních, i přestože většina z vás ve skutečnosti neví, jaké to bude mít následky. Nicméně, vybrali jste si, že Vzestup prožijete ve svých fyzických tělech, a tak u vás budou změny i nadále pokračovat. V současné době vámi proudí další vlny nových energií, které ve vás vytvářejí vyšší frekvenci, což následně zapojí neaktivní RNA/DNA vlákna, která se dají do pohybu a dojde k hluboké přeměně.

Mějte na mysli, že vás vaše Světelná Rodina neustále podporuje a pomáhá vám. Sledujeme každého z vás a děláme veškeré úpravy, které jsou nutné, aby vaše transformace proběhla s nejvyšším komfortem, ladností, lehkostí a ochranou. Většina z vás upravuje svůj jídelníček a dobrovolně se vzdává mnohých druhů potravin a substancí, které nevedou k celistvosti, vitalitě a zdraví vašeho elementárního těla. Vězte, že v rámci vyšších dimenzí je vám tento výběr předkládán a vše je vám vysvětleno tak, aby se váš správný výběr  těch nejpůvabnějších změn odehrával s maximální ochranou.

Spolupracujeme jako partneři a v rovnosti, neboť jsme tu, abychom vám v těchto časech sloužili. Jsme tu z vlastní vůle, abychom se zúčastnili evoluce na Zemi a byli ku pomoci Zemi a všem a všemu na Ní a v Ní během této monumentální transformace a procesu Vzestupu do vyšších dimenzí Bytí. Je pro nás ctí a obrovskou radostí být v těchto časech s vámi a sledovat s údivem a v posvátném úžasu neuvěřitelné pokroky, které Lidstvo dělá a dělalo zejména v posledních šesti měsících.

Mnohé z toho, co bylo na Zemi, se rychle mění a dobří lidé na celé Planetě volí lepší způsob žití, jednání a Bytí. V zájmu mírových prostředků dochází k tichému uvědomění na straně mnohých, přičemž jediné, co tito lidé musí udělat je, aby učinili svou volbu a vytrvali ve svém odhodlání vytvářet pozitivní změny pro dobro veškerenstva na své Planetě. Tento trend bude pokračovat do roku 2012 a umožní mnoho velkorysých změn v kvalitě života obyvatel vašeho Světa.

Z pohledu naší perspektivy je zde jednoznačný pohyb směrem ke Světlu a vše to, co je potřebné, je Vám poskytnuto: stále jste vedeni svým Vyšším Já, abyste směřovali ke svému nejvyššímu a nejlepšímu dobru. V této době, kdy se připravuje přechod do jiné dimenze, jsou vaše Vyšší Já velmi aktivní a připravují se na velkou asimilaci s vámi. Věřte, že jste na správném místě a na své pravé Cestě, že vše je v pořádku a vše je skvělé, neboť je to tak!

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony