Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Mistr Hilarion

 


 

Poselství pro týden 11.9. - 18.9. 2011

Milovaní,

mnozí z vás jste se již skvěle naučili, jak se sami v sobě propojit, abyste se dokázali s energiemi vysílanými lidmi kolem vás vyrovnat srozumitelně, s rovnováhou a pochopením. Je dobré mít tuto schopnost s sebou při střetávání se s Kosmickými energiemi, které nyní kolem vás proudí atmosférou a které pomáhají vytvořit velké změny na všech úrovních života na Zemi.

Spojte se s tím, kým skutečně jste, prociťujte to ve svém srdci a dále nechte rozum svého srdce vést vás každým dnem. Učíte se, jak dělat všechna svá rozhodnutí prostřednictvím svého srdce a nezůstat lapeni neustálým tlacháním své mysli o tom, jak žít svůj život. Pokud budete znát své vlastní srdce a pravdu a krásu, která zde sídlí, pomůže vám to zůstat každý den soustředěnými na to, co je skutečně důležité.

Naše Autorka získala pěkný kus žluté síry a považuje to za neuvěřitelně rychlý nástroj pro čištění svých energetických polí tím, že ho rychle přenáší každou čakrou držíc ho minutu či dvě v každém čakerním centru. Tento kus síry je z těch, které se při držení rozpadají na prášek, takže je důležité manipulovat s ním co nejopatrněji a při nepoužívání ho balit ho do bublinkové fólie. Vzhledem k tomu, že jste většinou velmi citliví na pohyb energií, budete s největší pravděpodobností cítit, jak síla tohoto nerostu čistí vaše pole od veškerých negativit, a to jak vašich, tak i těch cizích, a to vám na oplátku pomůže udržet svou potřebnou rovnováhu.

Opět jsme shledali, že v Přírodě trávíte tolik času, kolik můžete, díky tomuto přírodnímu prostředí mohou být kódy přicházející k vám asimilovány a integrovány současně s ukotvováním vašich osobních energií do Země. Je důležité, abyste si pamatovali, že je vašim cílem vytvořit si prostor pro své vyšší Já, aby se mohlo začít projevovat ve vašem fyzickém Bytí. Jde o kontinuální proces, není to nic, co by proběhlo okamžitě. Jakmile opustíte a necháte odejít všechny vaše vzory zvyklostí, myšlenkové a nevědomé vzory, které přicházely, abyste si jich všimli a uznali je, pak mějte záměr, aby se vyšší úrovně vašeho Já, vašeho Kristova Já, více sladily s vašimi fyzickými, emocionálními, mentálními a éterickými těly.

Běžte tam, kde se cítíte vnitřně klidní a harmonizovaní a často si říkejte, že vše je v pořádku a že na Světě je vše perfektní. Toto vás naváže a spojí s vaším nejvyšším a největším dobrem a opakování vám přinese to, na co se soustředíte ve vašich každodenních životech. Mnozí z vás si tím budou připomínat svůj smysl a důvod proč být zde, na této Planetě, v těchto časech a ve svých každodenních životech toto začnou vyslovovat jistějším způsobem.

Je důležité milovat se a pečovat o sebe, neboť nemůžete opravdu milovat druhé, pokud nedokážete nejprve milovat sebe. Pečovat o sebe není sobeckost, ve skutečnosti je to základní vlastnost, neboť tím, že milujeme sebe, milujeme také Stvořitele a hledáme, jak sloužit Stvořiteli jakýmkoli způsobem, kterým jsme vedeni. V této kritické době velkých Kosmických událostí je velmi důležité naučit se důvěřovat, že jsme Nekoneční a afirmovat tuto Přítomnost uvnitř sebe samých. Mějte v sobě víru, udržujte si ji a žehnejte všemu kolem vás s důvěrou, že jste právě tam, kde máte být. Vše je skvělé a v pořádku.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony