Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

.

 

Mistr Hilarion

Poselství pro týden 28.8. - 4.9. 2011

 

Milovaní,

právě se ocitáte v  době velké transformace. Každý z vás si nyní prochází ohromnými alchymickými procesy ve svých čtyřech nižších tělech a to, jak se snažíte vyrovnat s těmito změnami, u vás může vyvolat emocionální bouře. Buďte se sebou trpěliví a také chápaví. Vaše výbuchy jsou přirozeně dočasné a musíte si pamatovat, že odezní. Je to proces integrace mužských a ženských energií, které máte v sobě a které se občas silněji vznítí, a pak jste zmatení a přemýšlíte, jak z vás mohlo vyjít to, čím nejste.

Každý jste na jiném stupni růstu, což se zpravidla děje na vnitřní rovině, ale sdílení zkoušek a útrap se projevuje ve všech situacích vašich každodenních životů. To jsou součásti vaší duchovní cesty a musíte je očekávat, když chcete pokračovat na své pouti k vyššímu rozvoji vašich duchovních možností a darů. Nenechte se zastrašit po zkušenosti s některou takovou epizodou a nezapomeňte si zavolat své Nanebevzaté Anděly, aby vám pomohli s tímto procesem. V této době budou přicházet chvíle kolísání v emocionálních tělech, takže to nejlepší, co můžete udělat, je rozpoznat chvíli, kdy se vám to právě děje a učinit opatření, abyste se dostali do klidného prostředí a vrátili se opět do harmonického stavu.

Je čas nadále pokračovat, neboť energie neutuchají a neoblomně nás tlačí dále a výše. Ta nejskvělejší vlastnost, kterou si můžete dát v těchto dobách změn a turbulencí, je dar soucitu, a to nejen s druhými, ale také sami se sebou. Je to vyšší forma lásky a tento soucit s každým a problémy každého a se všemi objevujícími se aspekty, které přicházejí z vašeho nitra a o kterých jste ani netušili, že existují, tak tento soucit vyžaduje stabilitu a veškerou lásku celé vaší bytosti. Cvičte si nejprve na sobě občasné skutky laskavosti a poté je rozšiřujte dále.

Totiž ve skutečnosti, pokud budete vnitřně stabilní a budete v souladu se svým Vyšším Já, budou tyto problémy odpadat a opět zažijete větší lehkost. Jakmile začnete být srozuměni s těmito energetickými cykly, které se ve vás budou odehrávat a které by se mohly chtít projevovat navenek, pak se na ně můžete připravit se svými nástroji, které vám v této době pomáhají zůstat v harmonii. Nezapomínejte pít hodně dobré a čisté vody, abyste se udrželi dobře hydratovaní a jíst jídlo, které obsahuje lepší vitalitu a životní sílu ve svém syrovém a přírodním stavu.

Tyto praktiky vám pomohou sjednotit se snáze s vizí a záměrem, které si udržujete pro sebe, své milované a Svět, ve kterém žijete. Pokud se vyskytnou potíže, vždy dělejte to, co vám přinese radost a potěšení, abyste se opět cítili naplněni a osvěženi. Chvíle, kdy jste sami na sebe hodní,  mají vždy prospěšný vliv na vás i vaše okolí. Rozveselte se, když je to potřeba a pěstujte smích, neboť někdy je to ten nejlepší lék

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony