Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Mistr Hilarion

 

 

Poselství pro týden 21.8. - 28.8. 2011

Milovaní,

naše srdce jsou šťastná, když vás vidíme, jak statečně postupujete svými každodenními životy usilujíce o překonání energií, které nyní krouží všude kolem vás. Vyžaduje to neustálé soustředění a uvědomování si, kdo skutečně jste a proč jste přišli do tohoto konkrétního místa, abyste byli připraveni k ukotvování vyššího Světla během nadcházejících dní. Na éterických energetických úrovních se již mnohé projevilo a my jsme potěšeni pokrokem, který byl učiněn díky našemu společnému úsilí.

Nyní bude Zemskou atmosférou přitékat více Kosmických energií a je třeba, aby každý z vás pokračoval ve svých každodenních praktikách s cílem udržet svou frekvenční úroveň a abyste vyhledávali Přírodu ve všech jejích formách, tím se udržíte uzemněni ve svých energetických polích. Je to v této době velmi důležité. Dávejte sami sobě absolutní lásku, neboť tím umožňujete expanzi pole lidského vědomí do stále rostoucích úrovní Světa a rovnováhy.

Nyní k vám proniká mnoho kódů a pokud si vytvoříte záměr přijímat tuto Boží podporu, pomůže vám to k ukotvení těchto kódů do svého Bytí. Tyto energie mají daleko vyšší frekvenci než kterékoli dříve, proto je důležité uzemnit tyto přicházející energie do krystalického jádra Matky Země, abyste ve svých vlastních energetických polích zůstali harmonizovaní. Při přijímání těchto nových kódů zároveň žádejte, aby byly stahovány do vašich Bytostí s lehkostí, ladností a ochranou. Každého z vás nyní obklopuje velké množství Andělů, kteří vás ujišťují, že si vedete dobře na své cestě proměny všech nižších energií ze svých čtyř nižších těl, zatímco se stále zvyšuje jemnost vašich fyzických těl.

Byla to vaše volba - stát se součástí tohoto procesu a jediná cesta je vpřed. Otevřete ještě více svá srdce říším Andělů a Nanebevzatých Mistrů a každý den žádejte naše vedení a podporu. Jsme neustále připraveni poskytnout vám svou pomoc a lásku. V této době máte ještě více podpory než dříve, každý z vás, každý jednotlivec. V následujících dnech budeme doufat, že vaše rostoucí vědomí a kvality porozumění, empatie a soucitu mohou být předány dál vašim sestrám a bratrům ve chvílích, kdy to potřebují, stejně jako jsme to přinášeli my vám. To je princip vyšších říší a Vesmírné právo.

Také vám doporučujeme, abyste se každý den pomocí svých afirmačních či vizuálních metod ponořili do Fialového transformačního plamene, neboť to je v současnosti ten nejdůležitější nástroj. Všichni jste si již v sobě založili soupravu těch nejefektivnějších nástrojů neboli metod transformace, čištění a změn a jejich každodenní používání  vám nadále velmi usnadní práci.

Vše, čím jste si prošli, má svůj vyšší význam, vytváříte si prostor pro své Svaté Kristovo Já, které si v sobě ukotvujete a svým prostřednictvím ho projevujete. Je to tak úžasné! To, co bylo započato před více než 2000 lety, je nyní připraveno dostat se na vyšší úroveň. Mějte na mysli, že naše láska a uznání je stále s vámi, Drazí, za vaši neuvěřitelnou práci, kterou činíte ve jménu Stvořitele Všeho Co Jest a Božského Plánu.

Do příštího týdne...

 

JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony