Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Srdce Matky Země otvírá svou bránu                                                                                                                                                                    

 

Milí přátelé, stále přicházejí informace, o důležitosti uvědomit si své spojení s Matkou Zemí, o uzemňování se a vnímání spojení svého srdce se srdcem Matky Země. Stále nám to také opakují všichni Světelní patroni této doby a posílají nám poselství o tom, jak toho dosáhnout a jak zásadní vliv má tento úkol na průběh Vzestupu naší planety a všech na ní. Nepochybujte už o těchto informacích.

 

V půlnocí  22.8.a  během celéhodne  23.8. se Zemské jádro začne otřásat první „erupcí lásky“. Tato erupce není do budoucna ojedinělá. Budou přicházet další, vždy v určitých časových intervalech. Co si pod pojmem „erupce lásky“ představit? Matka Země otevře poprvé, takto naplno, bránu svého srdce a silné, láskyplné energie, které z něj budou vycházet zaplaví srdce všech na Zemi. Tyto energie se velmi silně dotknou každého jednotlivého srdce. Všichni, kteří jsou již probuzení a čekají na své úkoly a poslání, se právě v těchto dnech dočkají a dostanou dispozice, které ke své práci potřebují. Ostatní, kteří jsou již připravení, se v tomto čase naopak probudí, začnou hledat odpovědi na své otázky a vydají se na cestu srdce. Další, všichni ti, jejichž čas ještě nepřišel, přijmou tyto láskyplné energie zcela nevědomě do svého srdce a budou dál „čekat na svůj správný čas“.

 

Vy všichni, kterým tyto energie přinesou probuzení, můžete zažívat stavy lehké euforie, která zdánlivě nemá žádný důvod. Váš duchovní postup začne nabývat na obrátkách a zásadní změny ve vašem životě na sebe nenechají dlouho čekat. Začnete více vnímat sebe sama a otázky, týkající se duchovní transformace, které jste dříve přehlíželi, zavnímáte velmi živě. Budete hledat odpovědi na vše, co se s vámi děje. Budete také toužit poznávat lidi, kteří jsou na tom jako vy. Budete toužit sdílet vše, co vám obrátilo život naruby, s podobně „postiženými“ lidmi. To vás povede k tomu, abyste vyhledávali centra a skupiny lidí, kteří už taková setkání pořádají. Tam se budete cítit dobře, tam budete mezi svými.

 

Vaše fyzické tělo na tyto energie může reagovat různě. Od jemných bolestí hlavy, únavy nebo naopak přílivu energie, k vnímání tlaku v oblasti srdeční čakry. Narovnejte se, choďte vzpřímeně, vypněte hruď, vědomě aktivujte a otvírejte své energetické centrum v oblasti srdce. Jeho barva je zelená a růžová. Oblečte se do těchto barev, pokud s nimi souzníte. Často, jak jen vám to vaše povinnosti dovolí, pobývejte v přírodě. Dýchejte zhluboka a uvědomujte si spojení s přírodou a dary, které díky Matce Zemi můžeme mít, užívat a vnímat. Rozmlouvejte při svých procházkách přímo s Ní nebo třeba se stromy, květinami, motýli, ptáky…. Nebojte se vyjádřit, co k Matce Zemi cítíte a co pro vás znamená.

 

Prosím, otevřete svá srdce a přijměte energie, které k vám přichází přímo ze srdce Matky Země. To Ona k vám jejich prostřednictvím promlouvá, to Ona vás jejich prostřednictvím objímá a říká: „Miluji vás, moji drazí. Jsem připravena, jsem silná a Láska přetéká v mém srdci. Neobávejte se změny, která již brzy nastane. Společně vše zvládneme a budeme sobě navzájem oporou. Vy všichni, kteří otevřete svá zářivá srdce Lásce a uvolníte ve svém nitru prostor Světlu, se nemáte čeho obávat, protože ucítíte láskyplné a mateřské pouto, které nás k sobě váže, a které nám dává sílu překonat jakékoliv překážky. Jsme Jedno, Tady a Teď, v jednom okamžiku, v jednom srdci.“

 

Žádost o uzemňování a uvědomování si svého spojení s Matkou Zemí stále trvá a stále víc nabývá, jak se sami přesvědčujete, na významu. Můžete k tomu použít různé afirmace. Pro inspiraci uvádím svou:

„Mé srdce je diamant, září Láskou a je spojeno s tvým srdcem, milovaná Matko Země. Každý můj krok, každý dotek mého chodidla s povrchem Země, toto spojení posiluje. “

Můžete si, samozřejmě, vytvořit jinou afirmaci, která přesně vystihne vaše rozpoložení a bude souznít s tím, co cítíte ve svém srdci, a pak jí používat.

 

Nechte se vést svým srdcem. To jediné, vás může dovést k Lásce a k uskutečnění všech vašich snů a přání.

 

S Láskou Majka Riama Rob

 

Pro www.cestakmedusi.cz napsala Majka Riama Rob. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony