Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Mistr Hilarion

 


 

Poselství pro týden 7.8. - 14.8. 2011

Drazí,

vidíme vás, naše Milované, jak zůstáváte věrní své cestě. Během svého každodenního života si stále udržujete své Světlo a frekvenci, což vám pomáhá zůstat koncentrovanými a vyrovnanými. Máte větší odstup od dramat světa duálních vzorů, které se již začínají vytrácet z vašeho vědomí. Každý z vás měl již příležitost zažít chvíle světelnosti a čistoty, jen tak, bez důvodu a otázek "proč". Tyto chvíle se budou ve vašich každodenních životech objevovat častěji a vy začnete rozlišovat správné skutky a správnou cestu bez předchozích rozpaků, které mnohé z vás ovlivňují.

Během přicházejících dní zaznamenáte vyšší kvalitu čistoty, některé věci budou dávat větší smysl a budou vás vést určitým směrem. Věřte této kvalitě, která ve vás vystupuje do popředí, jsou to vaše Vyšší aspekty, které se nyní projevují ve vás a vaším prostřednictvím. Nyní jste vykročili na cestu nového dobrodružství - dobrodružství překonání vašich dříve zplozených omezení a dobrodružnou cestu za zlatem všech vašich nejvyšších cílů a ideálů. Věřte ve své schopnosti přivést toto ve vyšší skutečnost a nikdy nepřestávejte chtít dosáhnout na hvězdy!

Popravdě, celý nový Svět zázračných možností nyní leží před vámi a bude tam pro vás tolik možností, že učinit rozhodnutí, na co právě soustředit svou pozornost, bude velmi náročný úkol. Vyberte si to, co vám přinese největší radost a naplnění. Tím, jak se toto začnete učit, začne vše zapadávat do sebe a ve vašich životech se začnou projevovat úžasné synchronicity. Tím, že budete následovat podněty svého srdce, zažijete vnitřní klid a vyrovnanost a to, co vám způsobovalo úzkost a stres, to budete nyní sledovat, jak vámi prochází a odchází pryč, aby se to již nikdy nevrátilo.

To je jasný znak vnitřního Mistrovství, které se děje ve vás samých a svědčí to o vašem stupni vývoje za realitou třetí dimenze. V tomto stádiu jste díky vaší stálé oddanosti a vašemu každodennímu úsilí. Není to konec vaší cesty, Milovaní, je to nový začátek, cesta osvícení. Tato cesta vyžaduje nové soustředění a oddanost a tak je to stále, neboť Země je Planeta, kde dochází k evoluci duše a to je dosaženo pouze osobním úsilím, pochopením a ochotou podstoupit zkoušky, které k vám přicházejí.

Jak jde vaše Mistrovství Já stále kupředu, vaše kapacita snášenlivosti se zvýšila stonásobně. Pamatujte, že růst probíhá ve spirálách, začněte si všímat těchto opakujících se period, abyste díky nim získali mistrovské schopnosti a přijímali náležitá opatření pro práci v tandemu s těmito spirálami. Když přijde čas odpočinku, věnujte se mu s velkou vděčností a potěšením po celou dobu vašeho útlumu. Pokud budete pracovat s těmito cykly tím, že si je uvědomíte, uděláte obrovský pokrok.

Drazí, pokračujte vpřed s elegancí a lehkostí a učte se využívat své energie v oblastech, které přinesou to nejvyšší dobro pro vás a všechny, které milujete a na kterých vám záleží. Oprosťte se od věcí, které vás drží připoutané k poli duality a povstaňte jako fénix svobodně a majestátně do nové úrovně hry života. Jsme stále s vámi v obdivu a pro vaši podporu.

Do dalšího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony