Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství AA Michaela na srpen

 

V nadcházejícím období se nebraňte žádné aktivitě. Otevřete se novým příležitostem, změnám a překvapením. Odložte stará omezení a uvidíte, že najednou půjdou všechny záležitosti snáz kupředu. Nebojte se pustit to, co už nefunguje. Opusťte vše, co nesplňuje vaše nové představy a brání vám to ve vaší cestě za lepším životem. Toto období vám dává příležitost postoupit o velký kus vpřed. Milovaní, jste statečné a silné duše. Věříme vám. Věřte i vy sami sobě.

 

S Láskou AA Michael

 

Pro www.cestakmedusi.cz  přijala poselství Majka Riama Rob. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 

Výklad Tarotu k channeling u

Výklad na 1 – 8.8.2011

 

 

 

Jděte beze strachu dál  a požádejte  A.A: Michaela, aby Vám na  každém kroku dodal odvahu, důvěru a vedl Vaše myšlenky  a činy směrem k lásce a pravému smyslu Vašeho života

 

2.8. 2011         s pomocí Boží, s láskou Milena - Marie Josefína

Další výklad bude zveřejněn   9.8. 2011

 Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení..


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony