Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství Trojice3 – jsme tu pro vás

 

Milovaní,

jsme potěšeni, že slyšíte náš hlas, prostřednictvím Riamy. Je nám ctí, že v těchto důležitých chvílích vám můžeme stát po boku. Možná se vám zdá, že zažíváte ve svém životě zmatek a chaos. Věřte, že každé změně předchází chaos, aby pak mohl být nastolen pořádek. Nový pořádek. Klid a harmonie.

Ti z vás, kteří se teprve vydáváte na cestu ke Světlu a Novým zítřkům v Nové realitě vězte, že nastal čas vykročit a konat. Začněte konat, aktivně přijímat podněty ke změnám, které k vám přichází. Nemějte obavy z toho, že opouštíte staré zvyky, nefungující vztahy, neuspokojivou práci. To všechno bude nahrazeno, plynule a láskyplně, vztahy novými, prací, kterou budete dělat rádi z celého srdce a odkryjí se další, nové možnosti, o kterých se vám ani nesnilo. Vy budete „noví lidé“. A jak tomu všemu můžete být nápomocni vy sami? Kromě toho, že budete připraveni přijímat a uskutečňovat změny ve vašem životě, je důležité a snad nejdůležitější, být v souznění a v harmonii sám se sebou. Jak? Stačí se rozpomenout na to, kým ve skutečnosti jste, proč jste sem na Zem právě v tento čas přišli. Všechno máte zaznamenáno ve svém srdci. Vaše zářivé srdce je klíč a probuzená láska v něm vám pomůže tímto klíčem odemknout vaši paměť. Jste moudré bytosti, proto jste zde. Otevřete tedy svá srdce bezpodmínečné Lásce a vítejte mezi „probuzenými“.

 

Je tedy čas usednout v ústraní a pravidelně se věnovat svému nitru. Tam pak v tichosti setrvávejte a hledejte svůj klid, harmonii, lásku, bezpečí, zkrátka svou Duši či Zdroj. Vytrvejte, drazí, i když zpočátku bude zřejmé, že jste odvykli poslouchat své nitro a svůj vnitřní hlas a že vám to nejde, jak byste si přáli. Pod dlouhá staletí bylo zapovězeno naslouchat svému vnitřnímu hlasu, tudíž je pochopitelné, že začátky nebudou lehké. Buďte trpělivý a úspěch se dostaví. Bez spojení s tímto vnitřním hlasem, který je ve skutečnosti hlasem vašeho srdce, se nedostanete dál. Pomůže vám jít správným směrem. Věřte mu a oddejte se jeho vedení.

Někdo může namítnout, že není pravý. Vždy poznáte jeho pravost. Tento hlas vyvěrá z hloubky vašeho srdce. Je jeho poselstvím a souzní s vámi, s vaší zářivou duší. Věřte mu, je pravý.

 

Naši drazí, stále jsme při vás, pomáháme vám při vašich mnohdy nesmělých krůčcích na vaší cestě k Novým zítřkům. Důvěřujte nám a hlavně důvěřujte sobě. Jste zde v tento čas proto, že jste si sami zvolili být tu právě v době těchto jedinečných planetárních změn. Dokážete vše, co jste si před svou inkarnací na Zem předsevzali. Jste nejlepší z nejlepších. Kdo jiný, než vy, by to mohl dokázat? Vydejte se tedy vstříc zázrakům a změnám. Nebraňte se jim. Často zjistíte, že s nimi souzníte, jen jste se je báli sami uskutečnit. Odložte strachy a obavy. Jsou jen klamná iluze, chybný vzorec, vytvořený po čas věků mylným vnímáním světa. Odložte zábrany a osvoboďte se od všeho, co vás tíží. Čeká vás nádherná realita plná Lásky, Radosti a Světla. Je už velmi blízko. Těšte se. Ale zároveň právě z tohoto důvodu přestaňte váhat. Konejte!

 

Věříme, že vy kteří jste se rozhodli pro cestu k Lásce a Nové realitě, půjdete s dětským nadšením a důvěrou směle vpřed. Každý den vás čekají úžasné zážitky, ale také problémy, které musíte zdolávat. V cestě vám bude stát i neochota vašeho ega podřídit se změnám. Nedejte se však odradit, milovaní, jsou to zkoušky, kterými jste si určili projít. Zkuste na tyto překážky i takto nahlížet. Pomůže vám to vytvářet si nadhled a udržet se delší čas ve svém srdci, v Lásce, v klidu a v bezpečí. Zvládnete-li tyto zkoušky, posune vás to obrovský kus vpřed.

 

Ještě mnohokrát k vám budeme promlouvat, naši milovaní, protože máme tu čest být vám na blízku a svou Láskou a Světlem podporovat vaše konání. Žádejte nás o pomoc, žádejte, žádejte… My, i ostatní Světelné bytosti, Andělé i Nanebevzetí Mistři čekáme na každou vaši prosbu či žádost o pomoc. Jsme tu pro vás, jsme tu, abychom pomohli všem, kteří o to požádají.

 

Buďte stateční a vytrvalí, naši milovaní. Věřte si, stejně jako my věříme vám.

 

S Láskou a Požehnáním

Trojice3

(AA Michael, Matka Boží, Joshua)

 

Pro www.cestakmedusi.cz  přijala poselství Majka Riama Rob. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

  

 

šte text článku.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony