Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Zde napište text článku.

Mistr Hilarion

 

 

 

Poselství pro týden 17.7. - 24.7. 2011

 

Milovaní,

práce pokračuje a na každém z vás je požadováno setrvat ve svých každodenních disciplínách a udržovat svou pozornost. Nyní se dostala do hry spousta bludných energií, které mohou způsobit, že se vám zdá vaše cesta daleko těžší, a tak bude třeba, abyste zůstali soustředění v následujících dnech, týdnech a měsících. Každý den vyjadřujte svůj záměr: "Můj záměr je spojit se s vůlí Stvořitele a Božího Plánu mého života a vůlí Božího Plánu Země a všeho na Ní." Toto spustí soustředěnost pro celý váš den a společně s vašimi modlitbami a afirmacemi a dalšími metodami, které používáte, vám usnadní zvýšit váš Světelný kvocient nebo ho přinejmenším udržet. V této době se kolem vás objevuje zdánlivý chaos a bude pro vás obtížné udržet své soustředění. Nyní je pro vás VELMI důležité vytrvat v udržování svého Světla a posílání tohoto Světla dolů, do krystalického jádra Matky Země a vyzařování vně z vašeho vlastního Bytí.

Vaše role snímače Kosmických energií je i nadále rozhodující součástí rozvíjejícího se Božího Plánu Země a všeho na Ní. Udržování Světla ve vaší části Světa pomáhá pozvedávat celou Planetu a všechny Její obyvatele. Jako Světlonoši musíte i nadále čelit aktuálním útokům neSvětelných energií, abyste zachovali stabilitu vašeho Světa. Každý z vás má v této otázce více než dostatek zkušeností a nadále jste neocenitelnou armádou společně s Vyššími říšemi coby statečné a neohrožené pozemní síly. Jste mocnější, než si myslíte, Drazí, věřte si a pokračujte!

Opět vám připomínáme, že vzrůstající intenzita a frekvence, které prostupují vaší atmosférou, jsou neústupné, nekončící a neutuchající. Vytrvejte důsledně ve svých disciplínách a udělejte si z nich každodenní a radostný zážitek. Všichni poznáte, kdy je třeba další zesílení vašich Světelných aktivit, zatímco se na vaší Planetě odehrávají různé události. Nyní je skutečně pozoruhodná doba, pozorně sledovaná milióny zaujatých členů Galaktické a Kosmické Rodiny a každé vaše úsilí je zaznamenáno a přijato s nadšením. Celý Vesmír Světelné Rodiny vás povzbuzuje, pozemní osazenstvo, vpředu i nahoře. Cesta vpřed vám bude odhalena ve chvíli, kdy se budete každý den propojovat s Božím Plánem a vytvoříte si svůj energetický součet.

Opusťte vše, co uzurpovalo vaši energii způsobem, který není v souladu s vaší Vyšší vizí sebe sama a procvičujte si svou alchymii, a tím vytvoříte pozitivní změny, po kterých tolik toužíte, aby se objevily ve vašem Světě. Učte se žít své životy v hluboké a naprosté jednoduchosti Bytí vychutnávajíce si svůj živost a jedinečnost jako kreativní Kosmické Bytosti lásky vracející se do jednoty Matky/Otce Boha. Váš příští krok spočívá v objevení svého unikátního podílu na Božím Plánu a jak můžete obdarovat tento Svět svým sjednoceným a integrovaným, plně realizovaným Já. Pamatujte Milovaní, že nikdy nejdete sami a že existují Armády Světla, které jdou po vašem boku. Sviťte a zařte.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony