Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Zde napište text článku

.

Poselství "Trojice3"

07.07.2011 23:26

Poselství „Trojice3“ pro ty kdo začínají hledat…..

 

Milovaní,

Dnes vám předávám první poselství Tří.

Jsem AA Michael, patron a průvodce všech bytostí, které se podílí na transformaci planety Země. Jsem zároveň mluvčí Tří. Další ze Tří je Matka Marie. Je zosobněním ženské energie a pomáhá ženám plnit svou úlohu při probíhajících změnách na Zemi. Třetím ze "Tří" je Ježíš, nemůže to snad ani být jinak.

 

Dnešní poselství se týká všech, kteří ještě nenašli své místo v tomto čase změn. Nebojte se rozhodnout a opustit vše, co jste dosud brali jako trvalou součást svého života. Vystupte ze své ulity a ukažte všem, jací jste uvnitř, ve svém srdci, krásní. Připadá vám to bláznivé? Snad. Je to však velmi důležité pro vaší další cestu, která by měla být v souladu s tím, co si ze srdce přejete. Doba, kdy byl čas váhat, je pryč. Nyní je velmi žádoucí se rozhodnout a vydat se vybraným směrem. Stále vás budeme provázet a kdykoliv nás můžete žádat o pomoc a radu.

 

Možná si říkáte, jak začít? Na vás je nyní rozhodnutí - Tady a Teď. Ostatní bude přicházet, jak říkáte, samo. Kdo se rozhodne vykročit novým směrem, projeví velkou odvahu a odhodlání, za které mu náleží láskyplné Požehnání. Nová cesta záhy přinese nové příležitosti, vztahy, zkušenosti….. Vše přijímejte s otevřenou náručí a pokud přidáte zvědavost dítěte, půjdete lehčeji a bez obav z toho co vás čeká. 

 

Otevřete svá srdce Lásce, která je všude kolem vás. Nyní na své nové cestě budete vnímat dění okolo vás trochu jinak. Možná barevněji, voňavěji, živěji, prostě víc. Budete překvapeni, co přináší jeden jediný okamžik. Dříve se kolem vás mihl a ani jste ho nezaznamenali. Teď jste jiní a i vaše vnímání je jiné, nové. Stejný okamžik pro vás bude plný pocitů, plný sdělení a života.

 

Překvapuje vás, že stále více času trávíte sami se sebou? Baví vás, objevovat svůj vnitřní svět, své Já? Objevujte, meditujte a Buďte. Hledejte svou sounáležitost s Matkou Zemí a to nejlépe v přírodě. Oddejte se její kráse a nechte ji na sebe působit. Bude konejšivou náručí, která uklidní a pohladí vaši dušičku. Právě v přírodě k vám může přicházet od nás inspirace a vedení, protože jste klidní a přijímáte tak snáz naše sdělení.

 

Milovaní, neodkládejte svá rozhodnutí a vydejte se na cestu svého Srdce. Budeme stále při vás, jako podporující přítel a rádce. Milujeme vás a vždy tu budeme pro vás. Odhoďte své strachy, které vás poutají ke všemu starému a vykročte k Novým zítřkům. Buďte sami sebou v každém okamžiku, právě Teď a Tady. Svým příkladem ukážete směr mnoha ostatním a dodáte jim odvahu. Odvahu, kterou tolik potřebují. Děkujeme všem, kteří již na své „Cestě srdce“ jdou a jejich zářivá Světla vedou nové poutníky.

 

Buďte všichni Požehnaní. S Láskou

Trojice3

 

Pro www.cestakmedusi.cz  přijala poselství Majka Riama Rob. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony