Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Mistr Hilarion

Poselství pro týden 5.6. - 12.6. 2011

Milovaní Světlonoši,

energie těchto časů jsou velmi intenzivní a podněcují mnohé z vás k pohroužení se hluboko do sebe a hledání vědomějšího spojení se svým Pravým Já. Během svého současného života i některých minulých životů jste si oblékli mnoho vrstev a masek, které si v této příhodné době začínáte uvědomovat a opouštět je. Mnohé z těchto převleků jste nosili ke své ochraně, neboť jak jste zjistili ve svých dřívějších životech, bylo to nutné za účelem žít své životy v relativním míru, ale zároveň jste nastavovali svým bližním svou druhou tvář, kterou chtěli vidět, a tím jste si získávali jejich lásku.

Nyní, během těchto intenzivních energií padají tyto masky a vrstvy tak rychle, jak jste schopni rozeznat je i jejich smysl a pokud jste ochotni se jich vzdát. Vše záleží na rozpoznání, kdo je vaše Pravé Já a tento proces poběží v nadcházejícím období. Znovu se spojujete s vaším Vyšším Já a během období, kdy budete opouštět své včerejší já, dojde k přechodnému pocitu ztráty a smutku. Nenechte se tímto procesem příliš zdržovat, neboť nejdůležitější je zjistit, co přichází a co to pro vás znamená, buďte vděční za tuto lekci a růst, který vám to přináší a nechte to odejít.

Ti z vás, kteří se nechali chytit v prožívání svých minulých zkušeností, budou mít těžší práci s tímto opouštěním, ale uvědomte si, že v sobě máte nástroje, které vám pomohou. Odhodlání a vytrvalost jsou klíčem a možností k odpojení se od všech emocionálních útoků a návratových mentálních vzorců v situacích, ve kterých se v současnosti ocitáte. Je čas sebereflexe a introverze (vnitřního pohledu), neboť ve chvíli, kdy tyto vrstvy a masky odpadnou, rozzáří se vaše Pravé Já a do vašeho vědomí se vrátí více vaší osobní síly a suverenity, buďte za to vděční.

Každý z vás je Božské Dítě Nejvyššího Otce/Matky Boží. Vaše přítomnost zde na této Planetě a ve chvíli opětovného propojení s vaší Božskou esencí pomáhá vytvořit a udržovat rozhodující množství nutné proto, aby mohlo Světlo pokračovat ve svém růstu a šířit se každým a vším na, v a kolem celé Země. To byla a je vaše primární funkce a věnujete se tomu s obrovskou obětavostí a úsilím s cílem úspěchu, který jde ruku v ruce s Nanebevstoupením vaší Planety a všeho tvorstva na Ní.

Pokud budete ve své práci pokračovat i ve chvílích ochablosti, letargie, únavy, rozčílení, apatie a bolestí v různých částech těla, což se může každý den měnit, nezapomínejte o sebe i navzájem pečovat, protože jste na jedné lodi a držet spolu je vzájemný prospěch a je to také pro dobro všech. Síla je ve skupinách, ať rodinných či v rámci mezinárodních meditačních uskupení, svým spojením ukotvujete více Kosmického Světla a energií Lásky do jádra Země. Pokud najdete každý den energii zopakovat si své denní afirmace a modlitby, velmi vám to pomůže a získáte novou energii.

Všichni jste v ohnisku Vzestupného procesu a je to velmi vzrušující vývoj, neboť to znamená, že jste úspěšní v práci, kvůli které jste přišli. Navzdory všem běžným úkazům, které vám stojí v cestě, můžete cítit, že postupujete vpřed a jste na té správné Cestě.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony