Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Mistr Hilarion

Poselství pro týden 29.5. - 4.6. 2011

Milovaní,

zatímco se budete v nadcházejícím týdnu věnovat svým každodenním činnostem, udělejte si čas vyjít si každý den do Přírody nasávat paprsky Slunce po dobu alespoň 5 minut. V těchto paprscích jsou obsaženy léčivé a energizující kvality, které jsou vysoce prospěšné pro ty, kdo jsou na cestě Nanebevstoupení. Vizualizujte si malá Slunce přicházející do každé čakry počínaje korunní a dále směrem dolů do základní čakry a zkuste vnímat, jak zde pulzují a rozpínají se. Toto cvičení vám pomůže propojit se s vaším Světelným tělem a ještě posílit toto propojení.

Také minimálně 15 minutová každodenní procházka je perfektní pro ujištění se, že jsou vaše energetická pole řádně prostupná a že se v nich nevyskytují žádné bloky. Hluboké břišní dýchání velmi pomáhá k inhalaci nových energií prány, kterými nyní oplývá atmosféra kolem vás. Je dobré vypít dvě sklenice vody při vstávání, potom přibližně jednu sklenici půl hodiny před každým jídlem a jednu před spaním a samozřejmě kdykoliv máte žízeň. Když se tomuto budete denně věnovat zároveň s vašimi pravidelnými duchovními disciplínami, bude pro vás přechod do vyšších frekvencí daleko jednodušší.

Nadále budou pokračovat neobvyklé konfigurace počasí, a tak je dobré žádat v modlitbách o ochranu lidí, neboť tyto modely počasí se objevují na různých místech Světa. Toto jsou ony husté energie, které se právě čistí a tomuto čištění se nelze vyhnout ať se objeví kdekoli a kdykoli. Pamatujte, že stejně jako každý z vás se stává zářivou Bytostí Světla, tak také vaše Planeta se očišťuje a Její jádro vyzařuje větší Světlo ze svého vnitřku v soustředných kruzích vrstvami na povrch a dále do atmosféry.

Nyní je velmi vhodný čas vejít hluboko do sebe a najít klid na co nejdelší dobu, neboť spojení se svým jádrem je nezbytné pro udržení harmonie a rovnováhy během těchto časů chaosu. Stále mějte záměr Nejvyššího Dobra pro všechny a buďte připraveni na to, že mnozí z vašeho okolí se z vás pokusí udělat kvůli vašemu Světlu "smetiště". Pamatujte, že to je znamení, že Kosmické Energie Lásky, které připlouvají na vaši Planetu, pracují na očistě všeho, co nezapadá či nemůže vejít do frekvencí 5.dimenze.

Udržujte své Nejvyšší vize Nejvyššího Dobra pro všechny, Drazí, neboť vy jste ten fond všeho, co je dobré a blahodárné v těchto časech velkých změn.


Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony