Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz


Mistr Hilarion

Poselství pro týden 1.5. - 8.5. 2011

Milovaní,

práce pokračuje. Nyní je nutné vytrvat v udržování svých nejvyšších vizí Země a všeho na Jejím povrchu i pod povrchem. Udržujte své centrální jádro identity a nikdy neztrácejte svůj názor na to, proč tu být, protože teď je čas posílat své Světlo dál, opustit poslední zbytky svého osobního já a umožnit svému Vyššímu Já, aby se prosadilo. Láska ve vašich srdcích nyní sálá zlatobílou čistotou a vy ji máte vysílat svým prostřednictvím do Světa kolem vás, neboť  tím šíříte a dotýkáte se druhých svou vnitřní Kristovou láskou.

Toto je čas, na který jste čekali a vaše poslání se nyní začíná naplňovat. Možná žádný z vás nebude nikdy oceněn a uznáván za Světlo, které přinášíte, nicméně bez vaší přítomnosti zde by byly změny na vaší planetě naprosto neúnosné a strašné. Vaší přítomností je to jiné a jiné to díky vám i bude. Kombinací sil a sjednocováním se v příhodnou chvíli může vámi vytvořené Světlo přinášet (a také se to tak děje) ty nejvyšší výsledky pro všechny.

Věřte, že vše, co se děje, přináší to největší a nejvyšší dobro pro všechny, přestože je to těžké vidět v praxi vzhledem k tomu, že tyto změny zažíváte ve svých osobních životech. Buďte v míru, Drazí, a udržujte se v klidném přijímání toho, co se děje, s vědomím, že jde o záchranu nejvyšších cílů pro Zemi a veškerenstvo na Ní a v Ní. Vaše vnitřní síla, houževnatost a kuráž, všechny Duchovní dary, to vše vás bude nadále vést krok za krokem do většího a většího množství Světla. Během tohoto postupu zažijete kolísání vyšší a nižší energie ve svých pěti tělních systémech.

Když bude vysoká energie, kreativita pokvete a bude ve vás bujet. Během této doby může být vytvořena spousta prospěšné práce. Když bude vaše energie nízko, je to čas odpočinku, přemýšlení, meditování a integrace všeho, co bylo dáno. Váš vnitřní růst pokračuje a prací s těmito energetickými cykly budete schopni jednodušeji se asimilovat a používat tyto své energie. Ti z vás, kdo jsou otevřenými kanály (angl. channels) stejně jako váš "Scribe" (autorka tohoto channellingu, pozn. překl.), budou mít občas problém shromáždit energii potřebnou k přijetí našich zpráv a pokud se to stane, je to způsobeno energetickým vyčerpáním a je nutný okamžitý spánek a odpočinek. Když se to stane a naše zprávy se zpozdí, pak od vás žádáme pochopení, neboť "Scribe" také podstupuje extrémní transformace ve svých pěti tělních systémech, stejně jako vy ostatní. Někdy prostě zprávy nemohou přijít včas kvůli těmto vnitřním transformacím.

Ano, je to těžké a ano, všichni jste neobyčejně kvalifikovaní pracovat s těmito transformacemi, dovolte si pečovat o sebe a soucítit se sebou samými, neboť je to nutné a mějte se sebou soucit v obdobích nízkých energií a uvědomte si, že je to dočasné. Berte na vědomí, že přílivy vyšších energií ve většině z vás zpočátku vytváří pocity ospalosti a pokud s těmito cykly budete pracovat a ctít potřeby svého elementárního těla, pak budete moci pokračovat v pokroku.

Jsme stále s vámi, ať kam jdete kamkoli. Naše kontakty byly dobře upevněny a v rámci vnitřních dimenzí probíhá bohatá komunikace. Jsme Jedno.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

 

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony