Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 

 

Meditačně -modlitební večery v RelaxMilena

Na základě prožitků z meditačních večerů v roce 2011, jsem se rozhodla, změnit původní pouze meditační zaměření našich společných setkání na meditačně - modlitební,tedy spojené s možností využiti síly, která zde vzniká,  pro  pomoci jednotlivým účastníkům večerů v jejich konkrétních životních situacích.

 Síla společné meditace a modlitby- tedy prosby-  je veliká a může pomoci každému, kdo o to požádá. Pokud se sejde více lidí,  s otevřeným srdcem, plným lásky, dějí se zázraky. Při jedné z meditací v červnu roku 2011 byl v Relax Milena ukotven Světelný sloup. Dostal jméno Nausikaa  a pomáhá nám při uvolňováni, komunikaci s anděly a dalšími Světelnými bytostmi, při pronikání do jiných dimenzí a jiných vibrací. Naše Nausikaa též  pomáhá rozpustit a přeměnit Vaše starosti, obavy a smutky a proměnit je ve Světlo.  Svojí energii bezpodmínečné lásky vytváří nádhernou a  neopakovatelnou atmosféru, která doprovází každý meditační večer.

Kdo může přijít na meditačně –modlitební večer ?

Každý s čistým úmyslem- a to ať již meditaci praktikujete každý den i pokud jste to zatím nezkusili a domníváte se, že meditace  je záležitost na dlouhá léta cvičení a je určena vymezenému okruhu zvláštních lidí.

Poznáte,  jak je velice krásné a úlevné odložit starosti a smutky a objevit v sobě svůj vlastní prostor plný míru, lásky a harmonie.

Meditace je řízená a prožijete při ní hluboké uvolnění a pročistění vlastní  energie.

Po meditaci následuje sdělování prožitků a případně poselství, která účastníci obdrželi.Pak,  pokud účastníci projeví přání,  se posílá společně energie formou modlitby a prosby ve prospěch  splnění  požadovaného cíle.

Prosit můžete o co chcete pro sebe i své blízké, ať už se jedná o zdraví, lásku nebo pomoc v různých situacích. Na viděnou s Vámi na některém z  Meditačně –modlitebních večerů.

 

Termíny konání meditačních večerů najdete zde

S láskou Milena


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony