Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 

Meditace pro Japonsko

Napsala a maditaci vytvořila se svými světelnými patrony Majka ROB

Sešli jsme se v pátek 18.3.2011 večer ve 20 hodin, abychom společnou meditací podpořili postižené a trpící lidi v Japonsku. Nejednalo se o žádné truchlení a plitkou lítost. Ve spojení s touto katastrofou je možné použít jen slova obdivu k nevídané statečnosti, slova podpory, účasti a úcty k Japonským lidem. Mezi Hradcem Králové (potažmo naší republikou) a Japonskem bylo vytvořen energetické spojení, chcete-li kanál či most, ke kterému je možné se kdykoliv a odkudkoliv v ČR připojit a posílat lásku, lásku, lásku,….. Tímto spojením láska proudí neustále. Nádherný barevný, svítící proud všeobjímající lásky. Připojte se i vy. Můžete to udělat kdykoliv během dne a nebo při zapálené svíčce večer. Může se to stát vaším malým večerním rituálem….

 

Přepis meditace:

 

Shrnutí situace:

Severovýchod Japonska zasáhlo v pátek 11.3.2011 zemětřesení o síle 8,9 st. Richterovy stupnice, což je nejvíc za 140 let. Došlo k několika dalším, menším, otřesům. V ohrožení jsou jaderné elektrárny v této oblasti jsou 4, nejdiskutovanější a největší problémy - Fukušima, při jejichž výstavbě se nepočítalo s možností tak silného zemětřesení.

 

Z tragických událostí v Japonsku na nás po prvotním šoku, padá tíseň. Mnozí si kladou otázku: „Proč se to stalo?“.  Je důležité si uvědomit, že nic se neděje bez příčiny. A jestli nám v tomto okamžiku připadá nespravedlivé, že tolik lidí zemřelo a mnoho dalších trpí, je v nouzi a jsou zranění, věřte, že v kontextu celého Univerza se vždy vše děje ve jménu „Vyššího dobra“. Jsme na pokraji neuvěřitelných změn. Vesmír i lidstvo se neustále pohybují k vyššímu stupni vývoje. Současná doba je právě časem takovéto transformace. Vědomí lidstva, které je nyní na úrovni mysli, je připraveno k pozvednutí do vyšší fáze evoluce – tj. na úroveň vědomí.

 

Odvážní a silní obyvatelé Japonska nesou na svých bedrech drtivý dopad těchto změn. Slova, které by vystihovali můj vztah k těmto trpícím lidem jsou NEZMĚRNÁ ÚCTA, POKORA A LÁSKA.

 

A jak tyto statečné duše podpořit? Co udělat, aby pocítili ulehčení?

Už staří mudrci, šamani a osvícenci předpovídali před mnoha sty lety situace, které teď nastávají a ještě nastanou. Zároveň nám však dali „návod“, jak překonávat takovéto krize. Ten zní: Není nic mocnějšího. Otevřete svá srdce a odevzdejte své bytosti Nejvyššímu (Bohu), ten nejlíp ví, jak se postarat o tento Vesmír, Planetu, Nás… Provádějte skupinové meditace a modlitby.

Jste milovaní! Otevřete se Lásce a proste o požehnání. Nechte nejvyšší Energii a Světlo proudit shora do sebe a šířit celým vesmírem. Vyzařujte Lásku a své pozitivní vibrace co celého Vesmíru. Síla takového konání pomůže navrátit Rovnováhu tam kde je narušena.

 

Pojďme tedy společně meditovat a vyslat své modlitby Lásky, Soucítění, Podpory a Účasti všem, kteří se rozhodli nést to nejtěžší břímě transformace. Otevřeme svá srdce naplněná Láskou a vysílejme tuto Lásku trpícím v Japonsku.

 

 

Těšíme na další společné meditování. Síla meditace je nezměrná. Meditovat můžeme pro:

Po meditaci následuje konzultace, sdělování svých vjemů z meditace. Otázky, připomínky…

 

S Láskou vaše Majka Riama Rob

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony