Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

PŘÍBĚHY ZE ZAHRADY ODPUŠTĚNÍ   zdroj www.andělévmýchvlasech

19. 8. 2014

garden-story.jpgPŘÍBĚHY ZE ZAHRADY ODPUŠTĚNÍ

Chci vám říct trochu víc o Zahradě odpuštění v Bejrútu, která se mě tak hluboce dotkla a o které mi andělé říkají, že je velmi důležitá. V tuto dobu, více než kdy jindy potřebujeme naději ohledně Blízkého východu a tato zahrada je takový maják naděje.

Andělé mi říkají, že nevadí, že není dokončená, že je obklopena vojáky a nelze se k ní v současné době dostat; andělé mi říkají, že už jen tím, že stojí, má potenciál pomoct lidem po celém světě si uvědomit, že my každý máme zahradu odpuštění ve svém srdci. Lidé nemusí jet tuto zahradu navštívit; stačí, když o ní uslyší a už tím dojde k velké dávce odpuštění

Jeden z krásných příběhů, který mi iniciátorka zahrady Alexandra Asseily vyprávěla, když jsme se setkaly, byl o třech ženách, které ztratily své manžely a syny při útocích 11. Září v New Yorku, a které navštívily zahradu, aby v ní zasadily olivovník. Alexandra mi řekla, jak dojaté byly ty ženy, když jim zahradník, který přinesl olivovník, vyprávěl, jak byl jeho otec zabit během bojů v jednom rohu zahrady, a když jim potom řidič řekl, jak jeden blízký člen jeho rodiny tam byl také zabit. Jeden byl muslim a druhý křesťan. 

Americká matka mladíka, který byl zabit 11. září, hovořila o své bolesti z toho, že neměla žádné tělo, které by mohla pohřbít, žádný hrob, který by mohla navštěvovat, a vyndala fotku svého syna, aby ji ukázala ostatním. Pak z ničeho nic oznámila, že tam pohřbí fotku svého syna, že ho uloží k odpočinku na Zahradě odpuštění v Bejrútu. Ty další dvě ženy se rozhodly, že tam také pohřbí fotky svých milovaných – a nechají je konečně odpočívat.

Odpuštění má tak ohromnou sílu, kdybychom si uvědomili milost a dar, které přicházejí, když odpustíme sami sobě nebo druhým, odpouštěli bychom mnohem rychleji.

Prosím šiřte informaci o Zahradě odpuštění.
 !!!VÍCE ZDE!!!

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

P. S. V Nebeské lásce popisuji, jak vidím fyzicky, když někdo odpustí sám sobě nebo požádá o odpuštění někoho jiného – je to tak nádherné a uvolní to tolik lásky!

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony