Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 14 – 19.5. 2014

Důvěra a ochrana v materiálních záležitostech vás bude v tento čas provázet. Posunujete se dál a tak Vám může být i občas smutno za tím, co už není a může se projevit smutek, rozčarování, váhavost a malé pozastavení. Ale toto ještě není konec--Vaše cesta vede dál a je na Vás, abyste znovu bezstarostně vyzkoušeli něco nového s důvěrou ve vlastní šťastnou budoucnost. Vaše instinkty Vás budou chránit a nedovolí Vám spadnout do propasti. Rozhodněte se podle svého srdce.

 Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue). Věnuj pozornost svým snům

Děkuji ti, že mě dnes ukládáš do postele a pomáháš mi vychutnat si nádherný poklidný spánek. Archanděl Michaeli, zvu tě do svých snů coby svého učitele, průvodce a léčitele. Prosím dej, abych pochopila duchovní podstatu (popište konkrétní situaci), a veď´mě.

Rada od Mileny

Andělé i naši duchovní průvodci s námi často pracují ve snu a i když si třeba nemůžeme na nic vzpomenout, naše podvědomí tyto informace uchovává. Věnujte tedy tento týden zvýšenou pozornost podmínkám, za jakých usínáte, a v jakém prostředí spíte (ne u televize, vyvětraná a uklizená místnost bez rušivých vlivů, pokud musíte mít v ložnici TV, počítač, tiskárnu a jiné dejte přes na noc přehoz, stejně jako na zrcadla, která, pokud jsou namířena na vaše lůžko, mohou působit rušivě) Dejte si k posteli zápisník a tužku a ihned po probuzení si zapište, co si pamatujete. Můžete použít i snář. Možná ve svých snech nalezete propojující prvek, situaci či radu. Pamatujte- andělská znamení jsou opakující se, jasná, láskyplná a osobně významná. Před spaním též požádejte aa.Michaela, aby Vás ochránil před negativními energiemi a entitami, živícími se strachem, a zajistil Vám klidný spánek. Je přece na Vás, s kým chcete komunikovat. Přeji pěkné a podnětné sny.

 

13.5.2O14  s pomocí Boží s láskou Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                        20. 5. 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony