Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství pro týden 3.7. - 10.7. 2011

 Mistr Hillarion

Milovaní,

nashromážděné energie z minulého měsíce vás budou nadále posouvat do vyšších úrovní vědomí, zatímco se budete věnovat svým každodenním aktivitám. Bude následovat další integrační proces, neboť vám jsou Bohem pověřenými Průvodci předávána Světelná kódování a ladění vzhledem k tomu, že vaše fyzická těla jsou považována za připravená. Je důležité, aby se takto postupovalo na bezpečné a ladné úrovni. Buďte si jisti, že jsme stále s vámi na vaší Cestě a když si na nás každý den vzpomenete s prosbou, budeme více než šťastní a ochotní podat vám maximální pomoc v této době změn.

Je čas ctít sami sebe, poslouchat ten tichý hlásek uvnitř vás, neboť tento hlas bude stále jasnější a přímější, když budete následovat pokyny svého srdce a ladit se více na své Skutečné Já. Buďte stále v souladu se svými nejvyššími principy a soustřeďte se pouze na to, co chcete, aby se projevovalo ve vašich životech. Cokoli, co nerezonuje s vaším Svatým Kristovým Já, nyní odchází tak rychle, jak to dovolíte. Vše, co musíte udělat, je poznat, kdy vám něco přichází ke konfrontaci a mít záměr a rozhodnout, aby to opustilo vaše energetické pole a nikdy se to nevrátilo. Vždy žádejte, aby to, co odešlo, bylo okamžitě nahrazeno Nejvyšším Kristovým Vědomím, které jste schopni přijmout ve svém aktuálním okamžiku přítomnosti. Jste stále v počátečních stádiích přijímání svých Vyšších aspektů a u každého z vás probíhá převod jiným způsobem, neboť každý jste jedinečný v nesčíslném množství vašich osobních cest.

Duchovní růst se projevuje jako duchovní tanec a budou se objevovat chvíle, které budete intenzivně pociťovat jako překážky na své Cestě. Je to znamení, že po vašem nitru je požadována upřímná kapitulace ve smyslu "nikoli má vůle, Bože, ale tvá ať jest ve mně i skrze mě" a to vyžaduje víru, s níž jste byli vedeni jak nejjemněji to šlo na Cestě, kterou jste si zvolili pro zkušenost v této době enormních změn. Vzhledem k tomu, že většina z vás již tuto práci zvládla, přichází nyní postupně rozpomenutí se na své jedinečné kvality, schopnosti, talenty a dary, které prorazí do vašeho vědomí, jakmile asimilujete posvátné geometrie, které nyní zaplavují éterické vzdušné vlny.

Naše rada již dříve řečená zní, abyste trávili co nejvíce času venku v Přírodě absorbujíce Sluneční paprsky pokud možno minimálně 10 nebo 15 minut denně, neboť Slunce má pro vás mnoho kódů a poselství. Poslouchejte své elementární tělo, odpočívejte podle potřeby a umožněte své Bytosti plout s novými energiemi a vhledy, které přicházejí. Důvěřujte tomuto procesu s vědomím, že uskutečňujete poslední kroky k vyššímu vědomí a integraci s přicházejícími Vzestupnými energiemi. Udržujte soustředění na své každodenní disciplíny a ujistěte se, že vámi tento proces prochází a projevuje se ve vás s poměrnou lehkostí a grácií.

Pokud se vám stane, že se cítíte sklíčeni energiemi starých vzorů, které k vám dosud přicházejí z vašeho nitra, nezapomeňte si pouze umožnit procítit si to, co cítíte, vyjádřit to a pak s tím skoncujte, změňte to v kreativní práci jako je psaní básně či povídky, malování, komponování, čtení knihy či cokoli jiného, co děláte s radostí, neboť tímto způsobem se dostáváte do dobrých pocitů a pozvedáváte si ducha a zjistíte, že předchozí chvíle sklíčenosti se rozptýlily a cítíte se znovuzrozeni a osvěženi. Také poznáte, že někdy stačí jít dříve do postele a dosyta se vyspat, abyste se ráno vzbudili skvěle zharmonizováni. V každém případě je velmi důležité znát sami sebe, abyste dokázali naplnit své vlastní potřeby přicházející si k vám pro pomoc. Všechny odpovědi máte v sobě, Milovaní. Dejte si čas a naslouchejte.

V následujících dnech se budou objevovat silnější pocity radosti, štěstí, naplnění, míru a pocit neskutečných možností, které se vám nabízejí. Zažijete mnoho chvil zázraků a potěšení, rozšířeného vědomí a průzračnosti, mnoho objevů a vhledů, které vám pomohou dokončit své procesy čištění.

 

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony